Erato otel Santorini!

“Erato”,şiirin ve aşkın ilham perisi! Antik çağın dokuz müzlerinden bir tanesi sevgisini duyurabilmek için arpı ile birlikte aşkı temsil eden ve benzeri olmayan Santorini adasına yerleşir!

Bu yüzden biz de Firostefani’de inşa ettiğimiz kiralık daireleri,”Erato”, diye isimlendirdik.Sizleri de romantik anlar yaşamak ve hakkettiğiniz lüksün tadına varmak için modern tesislerimize davet ediyoruz.

Site halinde düzenlenmiş olan Erato daireleri  geleneksel Kiklad mimarisine göre inşa edilmiştir.Sitenin her bölgesi sakinliği hissettirecek ve huzurlu bir atmosfer yaratacak şekilde dizayn edilmiştir.Beyaz,mavi ve birçok dünyevi renkler ve taş dekorasyonlarının hakim oluşu, konaklayabileceğiniz ideal bir ortam yaratmıştır. Buradaki Yunanistan kokusu ile Ege tuzluluğunun uyumu sizleri büyüleyici Santorini’yi keşfetmeniz için cezbedecektir.

Sade ve aynı zamanda lüks bir ortamda adanın konukseverliğinin tadına varmanıza olanak sağladığı  için Erato’da konuklamak harika bir seçimdir.Sizlere evinizdeki gibi hissettirmeyi sağlamak için tüm komforları içeren ve zevkle döşenmiş daireler   sunuyoruz.Kendinize hakkettiğiniz bakımı sağlamak ve Santorini gibi eşsiz bir adada benzeri olmayan bir tatil deneyimini sunmak için; tesislerimizin arasında havuz,jakuzi,ve sauna da yer almaktadır.

Erato daireleri Fira ‘nın doğusunda ,Kontohori ve Firostefani yerleşimlerinin arasında bulunur.Kozmopolit bir kasaba olan ve birçok eğlenceli aktiviteler sunan  Fira’ya yalnızca 1 km uzaklıkta olması ve aynı zamanda ada turuna başlayabileceğiniz merkezi bir bölgede oluşundan dolayı; Erato daireleri ayrıcalıklı bir konumdadır.

Sizleri büyüleyici Firostefani’de rüya gibi bir tatil yaşamanız için Erato dairelerine bekliyoruz.

03:12

Erato daireler Santorini!

You have add a Google Map without an API Key. Please enter your own Google Maps API Key to show the map.

Erato apartman kompleksleri, en güzel Kiklad şehirlerinden biri olan ;Santorini adasının başkenti Fira’da yer almaktadır.Fira;  popüler sahilleri, köyleri, arkeolojik yerleri, müzeleri ve kiliseleri gezmek için ada turuna başlayabileceginiz merkezi bir bölgedir.

“Erato” Santorini adasının manzaralı başkenti Fira’ya bir kilometreden az uzaklıkta olan Kontohori bölgesinde yerleşmiştir.Adanın doğusuna karşı olan muhteşem manzara,Ege denizinin nefis maviliği ve resmedilmeye değer Kiklad yerleşim yeri bu bölgenin karakteristikleri arasındadır.Ayrıca,tesislerimizden büyüleyici ve kosmopolitan Fira’ya olan yürüme mesafesi konuklarımıza Santorinin eğlenceli gece hayatını deneyimleme fırsatı tanır.

SANTORİNİ EŞSİZ GÜZELLİK VE ESTETİK global bir adadır

Arabanızın olmadığı durumda otobüs sizin için uygun bir seçenek olacaktır çünkü apartmanlarımızın yalnızca birkaç metre ilerisinde otobüs durağı yer almaktadır.İmerovigli, Perissa, Kamari, Akrotiri, Perivolos kulesi ve natürel Oia gibi yerleri de ziyaret edip dünyanın en güzel ve en meşhur gün batımını izleyebilirsiniz!

Galeri

WE LOOK FORWARD TO WELCOMING YOU TO “ERATO”, IN FIROSTEFANI,TO EXPERIENCE DREAMY VACATIONS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.